2026. május 31.

Vienna Comix

Ezt a bejegyzést eredetileg valamikor a múlt hét folyamán kellett volna kitennem, mintegy promózva a hétvégi eseményt, de végül majd' minden az utolsó pillanatra maradt, ez meg elfelejtődött.
Úgyhogy akkor így utólag.


Az történt ugyanis, hogy Milán jóvoltából az ArtPunk kollektíva képviseletében nővéremmel mi is kint voltunk, mondjuk úgy, "futottak még"-alkotókként Bécsben a Vienna Comix képregényfesztiválon/-vásáron. Vagyis erre az apropóra összeraktam én is egy "Digitális Randalír" válogatást, egy MODOK-gyűjteményt, és kötetbe rendeztem, illetve angolra fordítottam az elmúlt évek TuFa-képregényeit. Végül komolyabb bevétel híján többnyire mindannyian csak élményekkel gazdagodtunk, de hát na.


Itt egy rossz minőségű kép arról, mikkel készültünk nővéremmel (a TuFa- és MODOK-kötetek borítóit majd külön is felteszem):


Itt egy épp aktuális He-Man, amit a Milán-féle ArtPunk artbook (válogatás a csapat munkáiból) borítójára rajzoltam, de nem haraptak rá, úgyhogy végül ő tette el (azért is van róla kép, mert ő szkennelte be):


Illetve a legfontosabb, egy megrendelésre készült Hobgoblin egy Magnus nevű kisfiúnak és az apjának (erről meg nővérem csinált fotót, azért van meg - bár itt még nincs dedikálva és datálva):

(Legalább már értem, miért vannak úgy oda mások a Touchline-filcekért - a He-Mannél még nem igazán éreztem rá, de a Hobgoblin egész mutatós lett.)

Ha lesz rá módunk, jövőre is megyünk, kicsit felkészültebben.
Milánra meg még visszatérünk egy másik bejegyzésben.


/26.6.9. Utólag feltöltöttem pár képet némi kommentárral. -Dé'./

Nincsenek megjegyzések: